Makita Ls0815fln
Basismodel radiale afkortzaag met maximale werkhoogte van 65 mm. Dubbel verstekzagen daardoor alle gangbare afkortwerkzaamheden mogelijk. Regelbare diepteaanslag voor het zagen van groeven. Voorbereiding voor stofafzuiging aanwezig. Voorzien van ingebouwde verlichting en laserlijn voor goed zicht op de zaaglijn.
Codice articolo
Makita Ls0815fln
Kruis.nl code: 263219
Makita code: LS0815FLN
Kruis.nl code: 263219
Makita code: LS0815FLN
Bestellen
€ 385.52
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 750 x 450 x 483 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 14,2 kg |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 65 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 305 mm |
| Zaaglengte bij 45° (max) | 215 mm |
| Diameter zaagblad | 216 mm |
| Asgat zaagblad | 30,0 mm |
| Onbelast toerental (max) | 5000 tpm |
| Trekfunctie | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1400 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Dopsleutel 13mm, Tafelverbreder, Materiaalklem verticaal LS0815FL, Stofzak "linnen", Zaagblad HM 216x1,6X30 48T, Afstelhoek.



