Makita Js3201j
Meest krachtige plaatschaar met een capaciteit van 3,2 mm in staal. Langs 4 zijden te gebruiken schaarmessen. Goede handbescherming tegen opkrullend plaatmateriaal. Eenvoudige eenhandshandbediening door beugelhandgreep. Voorzien van ergonomische handgreep voor meer werkcomfort. Dikte van plaatmateriaal meetbaar door meetsleuf.
Codice articolo
Makita Js3201j
Kruis.nl code: 195650
Makita code: JS3201J
Kruis.nl code: 195650
Makita code: JS3201J
Bestellen
€ 442.86
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 213 x 90 x 239 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 81 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 710 watt |
Schaar kenmerken | |
| Min. snijradius | 50 mm |
| Cap. in staal | 3,2 mm |
| Cap. in aluminium | 4,0 mm |
| Aantal snijbewegingen | 1600 min |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.2, Schaarmessen set, Voelermaat, Inbussleutel 4,0mm
