Makita Sg1251j
Compacte machine voor het infrezen van leiding en elektra sleuven tot max. diepte van 30 mm. Voorzien van elektronica voor een zachte aanloop en constant toerental, ook onder belasting. Uitgerust met SJS-veiligheidsysteem voor het absorberen van schokken bij het vastslaan. Extra duurzaam: gepatenteerd ankerontwerp die motor beschermd tegen gruis. Soepel droog zagen in steen, beton, cementplaten, kalkzandsteen en gipsplaten..Snijbreedt in 9 trappen instelbaar vanaf 6 mm tot 30 mm dikte. Eenhandsbediening: schakelaar zit verwerkt in de handgreep. Met vastzetknop voor continue werken. Handzaam door eenvoudig wisselen van blad en op diepte in te stellen. Werkt comfortabel dankzij soft grip op de handgreep. Uitgerust met electronische beveiliging tegen overbelasting. Voorzien van geïntegreerde adapter voor stofafzuiging.
Codice articolo
Makita Sg1251j
Kruis.nl code: 551268
Makita code: SG1251J
Kruis.nl code: 551268
Makita code: SG1251J
Bestellen
€ 490.00
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 5 m |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1400 watt |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 10000 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Maximale breedte | 30 mm |
| Maximale zaagdiepte | 30 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Mbox Koffer, Nokkensleutel, inbussleutel 6mm, 2 x diamantschijf



