Makita 4131
Continue metaalzagen door heavy duty, hittebestendige motor. Hittebestendige spaanopvangbak beveiligt tegen rondvliegende metaalspaanders en houdt de werkplek schoon. Langere standtijd van het zaagblad door optimale zaagsnelheid. Machine wordt standaard geleverd met Cermet zaagblad voorzien van een hittebestendige coating. Zool is vervaardigd van RVS voor langere levensduur.
Codice articolo
Makita 4131
Kruis.nl code: 435524
Makita code: 4131
Kruis.nl code: 435524
Makita code: 4131
Bestellen
€ 407.48
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Koffer | Nee |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 6 mm |
| Diameter zaagblad | 185 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 3500 tpm |
| Afmetingen tafel | 280 x 273 x 358 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1100 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Zaagb met. 185x30x1,9 36T 0g, Veiligheidsbril, Inbussleutel 5,0mm
