Makita 9558Hnrgk
Kleine, handzame 125 mm slijper. Uitgerust met heropstartbeveiliging. Het tandwielhuis is in 4 stappen 360° te draaien voor optimale bediening. Laag geluidsniveau. Optimale bescherming tegen stof dankzij labyrint afdichtingen en stofdichte schakelaar. Optimale levensduur door extra gecoate anker- en veldwikkelingen tegen binnendringend gruis.
Codice articolo
Makita 9558Hnrgk
Kruis.nl code: 876551
Makita code: 9558HNRGK
Kruis.nl code: 876551
Makita code: 9558HNRGK
Bestellen
€ 98.65
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 271 x 129 x 106 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Koffer | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 86 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 840 watt |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 11000 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Toerentalregeling | Nee |
| Spindel | 14 mm |
| Asblokkering | Ja |
| Herstart beveiliging | Ja |
| Softstart | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Handgreep M8, Nokkensleutel 35mm in koffer
