Makita 4329K
Ideaal voor het regelmatig zagen in hout, kunststof en metaal in een vrije lijn. Lichtgewicht zaag met drie pendelstanden: voor fijne tot grove afwerking. Variabele elektrische toerenregeling. Kantelbare (max. 45°) voetzool naar beide zijden.
Codice articolo
Makita 4329K
Kruis.nl code: 578176
Makita code: 4329K
Kruis.nl code: 578176
Makita code: 4329K
Bestellen
€ 102.18
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 450 watt |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3100 per minuut |
| Zaagslaglengte | 18 mm |
| Afschuincapaciteit | 45 graden |
| Max. zagen in hout | 65 mm |
| Max. zagen in staal | 6 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Nee |
| Pendeltrappen | 3 |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0mm, Decoupeerzgb hout 76mm B10 in koffer.

