Makita Hr4510cv
Onderdeel van het door . TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Ideale SDS-Max combihamer voor gaten tot 28 mm, maar kan tot 45 mm in beton. Door vastzetknop in beitelstand ook zeer geschikt voor breekwerkzaamheden. Laag trillingsniveau door actieve Anti Vibratie Technologie (AVT). Tot 50% sneller werken dankzij Smart Impact Technologie. Constante slag- en draaikracht, ook bij zware belasting. Voorzien van (veiligheids)slipkoppeling tegen vastslaan. . LED indicatie waarschuwt tijdig voor preventief onderhoud of koolborstelslijtage. Grote D-handgreep is verstelbaar in meerdere posities. Voorzien van instelbare slagkracht voor breken. Slagstop voorkomt stukslaan van boorhouder: slagmechanisme slaat pas onder belasting.
Codice articolo
Makita Hr4510cv
Kruis.nl code: 314709
Makita code: HR4510CV
Kruis.nl code: 314709
Makita code: HR4510CV
Bestellen
€ 825.94
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 9,4 Joule |
| Type boorkop | SDS-Max |
| Max. aantal slagen | 2750 per minuut |
| Boren in beton | 45 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 458 x 136 x 288 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 8,9 kg |
| Softstart | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1350 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Stofafzuigset "boren", Koffer, Diepteaanslag, Handgreep D-type, Borenvet 100g
