Makita Hr2811ft
Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Stofvrij werken? Gebruik hiervoor de 193472-7. accessoire en ACT020 adapter en sluit aan op de 447LX of 447MX. Snelste combihamer in zijn klasse. Laagste vibratiewaarde in zijn klasse. Maximale veiligheid en duurzaamheid door slipkoppeling. 40 Beitelposities. Met ingebouwde verlichting voor meer zicht op werkstuk.
Codice articolo
Makita Hr2811ft
Kruis.nl code: 260287
Makita code: HR2811FT
Kruis.nl code: 260287
Makita code: HR2811FT
Bestellen
€ 326.96
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,8 Joule |
| Max. toerental | 1100 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 4500 per minuut |
| Boren in beton | 28 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 345 x 89 x 225 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 3,6 kg |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 800 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Diepteaanslag, Boorkop snelspan 13mm, SDS-PLUS boorkop



