Makita Hr3210c
Ideale SDS-PLUS combihamer voor gaten tot 20 mm, maar kan tot 32 mm in beton. Laag trillingsniveau door actieve Anti Vibratie Technologie (AVT). Tot 50% sneller werken dankzij Smart Impact Technologie. Constante slag- en draaikracht, ook bij zware belasting. Voorzien van (veiligheids)slipkoppeling tegen vastslaan. Grote D-handgreep is verstelbaar in meerdere posities. Voorzien van instelbare slagkracht voor breken. LED indicatie waarschuwt tijdig voor preventief onderhoud of koolborstelslijtage. Slagstop voorkomt stukslaan van boorhouder: slagmechanisme slaat pas onder belasting. Leverbaar met twee verwisselbare boorkoppen (SDS-PLUS en snelspan)(. HR3210FCT. ).
Codice articolo
Makita Hr3210c
Kruis.nl code: 897230
Makita code: HR3210C
Kruis.nl code: 897230
Makita code: HR3210C
Bestellen
€ 514.84
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 5,0 Joule |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 3300 per minuut |
| Boren in beton | 32 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 398 x 109 x 240 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 5,2 kg |
| Softstart | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 850 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Zijhandgreep, Diepteaanslag, Borenvet 100g
