Makita Hr2811f
Onderdeel van het door . TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Stofvrij werken? Gebruik hiervoor de . 193472-7. accessoire en . ACT020. adapter en sluit aan op de . 447LX. of . 447MX. Snelste combihamer in zijn klasse. Laagste vibratiewaarde in zijn klasse. Maximale veiligheid en duurzaamheid door slipkoppeling. Uitgerust met vaste SDS-PLUS boorkop. 40 Beitelposities. Met ingebouwde verlichting voor meer zicht op werkstuk.
Codice articolo
Makita Hr2811f
Kruis.nl code: 192956
Makita code: HR2811F
Kruis.nl code: 192956
Makita code: HR2811F
Bestellen
€ 318.42
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 2,8 Joule |
| Max. toerental | 1100 tpm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 32 mm |
| Max. aantal slagen | 4500 per minuut |
| Boren in beton | 28 mm |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 320 x 89 x 225 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 800 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Diepteaanslag



