Makita 5143R
Krachtigste cirkelzaag met een zaagblad van maar liefst 355 mm. Uitstekende gewicht-/kracht verhouding. Cirkelzaag met SJS-systeem. voor maximale duurzaamheid en veiligheid. Softstart voor een rustige aanloop . Vrijwel directe stilstand van het zaagblad door elektrische motorrem. Optimale verstekinstelling tot 60°. xterne stofafzuiging mogelijk.
Codice articolo
Makita 5143R
Kruis.nl code: 146696
Makita code: 5143R
Kruis.nl code: 146696
Makita code: 5143R
Bestellen
€ 728.34
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 14,0 kg |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 130 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 90 mm |
| Diameter zaagblad | 355 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 2700 tpm |
| Afmetingen tafel | 607 x 323 x 416 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2200 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Zaagb TipE 355x30x3,0 24T 23g, Breedtegeleider, Afzuigadapter 38x31mm, Inbussleutel 6,0mm
