Makita Hs0600
Instapmodel: geschikt voor regelmatig zagen in max. 101 mm dik hout. Past op een geleiderail. Gebruik hiervoor de adapter. Externe stofafzuiging mogelijk. Goede balans dankzij magnesium componenten. Vlakke zijkant van het motorhuis en geïntegreerde inbussleutel zorgen voor een vlotte zaagbladwissel.
Codice articolo
Makita Hs0600
Kruis.nl code: 241517
Makita code: HS0600
Kruis.nl code: 241517
Makita code: HS0600
Bestellen
€ 323.30
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 418 x 273 x 324 mm |
| Gewicht | 6,9 kg |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 101 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 71 mm |
| Diameter zaagblad | 270 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4300 tpm |
| Kantelbaar L/R | meer dan 45 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2000 watt |
Bijzonderheden
Geleiderail 1400mm, Geleiderail 1400mm, Zaagblad 270mm x 30mm 18T, Inbussleutel 6,0 mm, Stofafzuigadapter.
