Makita 5103R
Krachtige 270 mm cirkelzaag met een maximale zaagcapaciteit van 100 mm. Cirkelzaag met SJS-systeem voor maximale duurzaamheid en veiligheid. Enige cirkelzaag met SJS-systeem voor maximale duurzaamheid en veiligheid. Softstart voor een rustige aanloop. Minimaal geluidsniveau door torsieveren. Geleideliniaal en specifieke adapter optioneel. Externe stofafzuiging mogelijk. Uitstekende gewicht-/ krachtverhouding, door hoog wattage.
Codice articolo
Makita 5103R
Kruis.nl code: 711092
Makita code: 5103R
Kruis.nl code: 711092
Makita code: 5103R
Bestellen
€ 461.16
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 9,4 kg |
| Koffer | nee |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 100 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 73 mm |
| Diameter zaagblad | 270 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 3800 tpm |
| Afmetingen tafel | 442 x 150 x 200 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2100 watt |
Bijzonderheden
inclusief: HM Zaagblad 24T, breedtegeleider en afzuigadapter.


