Makita 5008Mg
Krachtige cirkelzaag met een maximale capaciteit van 75,5 mm: ideaal voor dakdekkers en maken van bekistingen. Zool, tandwielhuis en beschermkap uit gegoten magnesium: daardoor extra licht van gewicht. Luchtstroom blaast zaagsel weg van de machine. Softgrip voor een betere grip en minder trilling. Met dubbele LED-verlichting voor beter zicht op het zaagblad en werkstuk.
Codice articolo
Makita 5008Mg
Kruis.nl code: 359409
Makita code: 5008MG
Kruis.nl code: 359409
Makita code: 5008MG
Bestellen
€ 251.32
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Koffer | Nee |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 75 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 57 mm |
| Diameter zaagblad | 210 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 5200 tpm |
| Afmetingen tafel | 332 x 243 x 277 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1800 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Zaagb hout 210x30x2,0 24T 20g, Breedtegeleider, Stofafzuigaansluiting
