Makita Hm1812
Ongekend trillingsarm werken met 30 kg breekhamer. Voorzien van nieuwste generatie Anti Vibratie Technologie. Slechts 6,5 m/s2. Je kunt maar liefst 4 uur en 44 minuten onafgebroken, maar verantwoord werken. Stofafzuiging optioneel verkrijgbaar. Makkelijk aan te sluiten en toepasbaar op diverse beitellengtes. Uniek: handgrepen zijn losgekoppeld van het motorhuis. Resulteert in uiterst lage trillingswaarde. Hoogste slagkracht in zijn klasse: 72,8 Joule. Uitgerust met soft start.
Codice articolo
Makita Hm1812
Kruis.nl code: 168027
Makita code: HM1812
Kruis.nl code: 168027
Makita code: HM1812
Bestellen
€ 1504.26
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 72,8 Joule |
| Type boorkop | Zeskant |
| Opname boorkop | 28,6 mm |
| Max. aantal slagen | 870 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 5 m |
| Gewicht | 31,3 kg |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2000 watt |
