Makita Hm1214c
Lineaire AVT breekhamer voor het breken van wanden en (dek)vloeren. Door nieuw type AVT zeer lage vibratiewaarde van 8,0 m/s² (3 uur 7 minuten breken per dag). Duurzame machine met uitstekende prestaties. Behoud van kracht door constante elektronica. Voorzien van instelbare slagkracht voor breken. Uitgerust met automatisch uitschakelende koolborstels die 8 uur vooraf aangeven dat ze vervangen dienen te worden. 'Soft no load'; comfortabeler en duurzamer door lager stationair toerental.
Codice articolo
Makita Hm1214c
Kruis.nl code: 322914
Makita code: HM1214C
Kruis.nl code: 322914
Makita code: HM1214C
Bestellen
€ 716.14
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 19,9 Joule |
| Type boorkop | SDS-Max |
| Max. aantal slagen | 1900 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 701 x 126 x 264 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 12,3 kg |
| Geluidsdrukniveau | 2,5 dB(A) |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 78 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1500 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Puntbeitel 280 SDS-MAX, Koffer kunststof, Zijhandgreep beugel 90, Borenvet 100 ml in pomptube, Reinigingsdoek
