Makita Hm1213c
AVT. breekhamer voor het maken van doorvoeringen en breken van wanden en (dek)vloeren. Duurzame machine met uitstekende prestaties. Behoud van kracht door constante elektronica. Voorzien van instelbare slagkracht voor breken. Uitgerust met automatisch uitschakelende koolborstels die 8 uur vooraf aangeven dat ze vervangen dienen te worden. 'Soft no load' ; comfortabeler en duurzamer door lager stationair toerental.
Codice articolo
Makita Hm1213c
Kruis.nl code: 570078
Makita code: HM1213C
Kruis.nl code: 570078
Makita code: HM1213C
Bestellen
€ 586.82
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 18,6 Joule |
| Type boorkop | SDS-Max |
| Max. aantal slagen | 1900 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 576 x 149 x 265 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Geluidsdrukniveau | 2,5 dB(A) |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 75 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1510 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Puntbeitel 280 SDS-MAX, Koffer, Handgreep compleet D-type, Handgreepsteun, Borenvet 100 ml in pomptube, Kofferhandgreep, Reinigingsdoek
