Makita Hm0810t
Lichtgewicht breekhamer met 17 mm zeskant aansluiting en een slagkracht van 7,2 Joule. Ideaal voor het uithakken van sleuven en uitsparingen door handzaam formaat en laag gewicht. . Minder vibraties door ingebouwde anti vibratieveer en grote D-handgreep. Uitgerust met automatisch uitschakelende koolborstels. Beitelwissel zonder gereedschap.
Codice articolo
Makita Hm0810t
Kruis.nl code: 646383
Makita code: HM0810T
Kruis.nl code: 646383
Makita code: HM0810T
Bestellen
€ 389.18
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 7,2 Joule |
| Type boorkop | Zeskant |
| Opname boorkop | 17 mm |
| Max. aantal slagen | 2900 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 428 x 90 x 230 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 6,0 kg |
| Koffer | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 3 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 99 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 900 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Puntbeitel 280mm, Koffer, Handgreep 38, Inbussleutel
