Makita Hm1317c
Lineaire AVT breekhamer voor het breken van (dek)vloeren. Laag trillingsniveau door actieve Anti Vibratie Technologie (2 uur en 46 minuten werken zonder grenswaarde overschrijding). '. Soft no load. '; comfortabeler en duurzamer door lager stationair toerental. Behoud van kracht door constante elektronica. Voorzien van instelbare slagkracht voor breken. Uitgerust met automatisch uitschakelende koolborstels.
Codice articolo
Makita Hm1317c
Kruis.nl code: 309382
Makita code: HM1317C
Kruis.nl code: 309382
Makita code: HM1317C
Bestellen
€ 915.00
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 25,0 Joule |
| Type boorkop | Zeskant |
| Opname boorkop | 30 mm |
| Max. aantal slagen | 1450 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 715 x 129 x 266 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 17,0 kg |
| Geluidsdrukniveau | 3 dB(A) |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 81 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1510 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Puntbeitel 410mm SW29, Koffer
