Makita Lh1040f
Lichtgewicht, compacte tafel-, afkort- en verstekzaagmachine in één. Mooi zaagwerk dankzij hoog toerental. Zeer krachtige 1650 Watt motor. Nulspanningsbeveiliging beschermt gebruiker tegen ongewild starten. Blijvend nauwkeurig door volledige nastelbaarheid. Machine wordt geleverd met tafelverbreder met lengte-aanslag.
Codice articolo
Makita Lh1040f
Kruis.nl code: 711044
Makita code: LH1040F
Kruis.nl code: 711044
Makita code: LH1040F
Bestellen
€ 577.06
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 14 kg |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 69 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 35 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 130 mm |
| Diameter zaagblad | 260 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4800 tpm |
| Afmetingen tafel | 530 x 476 x 535 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1650 watt |
Bijzonderheden
HM zaagblad 260x3,0mm 60T, stofzak linnen, tafelverbredingsset, langsgeleider en duw lepel.
