Makita Ls0816f
Met de LS0816F 230V radiaal afkortzaag kun je materiaal zagen tot een hoogte van 65mm met een schaduwsysteem dat continu de zaaglijn weergeeft. Je vindt ook een ingebouwde materiaalstop en uitschuifbare materiaalsteunen aan beide zijden. Voor het zagen van groeven kun je de diepteaanslag aanpassen. De afkortzaag is voorzien van een afzuigpunt waar je een stofzuigerslang op kunt aansluiten. De verstekinstelling gaat tot 47gr., met vaste punten op 15gr, 22,5gr, 31,6gr en 45gr.
Codice articolo
Makita Ls0816f
Kruis.nl code: 458563
Makita code: LS0816F
Kruis.nl code: 458563
Makita code: LS0816F
Bestellen
€ 263.52
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 476 x 705 x 521 mm mm |
| Aansluitkabel | 2 m |
| Gewicht | 13,9 kg |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Nee |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 65 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 65 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 305 mm |
| Zaaglengte bij 45° (max) | 215 mm |
| Diameter zaagblad | 216 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Laser of schaduwlijn | Ja |
| Verstek L/R | 47 graden |
| Trekfunctie | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1200 watt |



