Makita Ls0714flbn
190 mm zaagblad biedt capaciteit van 300 mm dankzij unieke dubbele telescoopgeleiding. Ca. 10 kilo lichter dan machines met een vergelijkbare capaciteit. Perfecte machinebalans tijdens zagen door dubbele telescoopgeleiding. Voorzien van ingebouwde verlichting en instelbare laserlijn voor optimale precisie. Ideale machine voor het nauwkeurig zagen van sierlijsten, plinten, vloerdelen etc.
Codice articolo
Makita Ls0714flbn
Kruis.nl code: 711049
Makita code: LS0714LN
Kruis.nl code: 711049
Makita code: LS0714LN
Bestellen
€ 497.76
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 13,4 kg |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 52 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 300 mm |
| Diameter zaagblad | 190 mm |
| Asgat zaagblad | 20 mm |
| Onbelast toerental (max) | 6000 tpm |
| Afmetingen tafel | 430 x 670 x 458 mm |
| Trekfunctie | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1010 watt |









