Makita M2403
Instapmodel: eenvoudige, maar degelijke afkortslijpmachine voor het snel haaks of onder verstek afkorten van diverse metaalprofielen. Voorzien van een verstelbare verstekgeleider: 45° links en rechts: 15°, 30°, 45°. Materiaalklem met snelspanmogelijkheid met draaibare klemvoet. Hoge veiligheid dankzij de dichte beschermkap. Geïntegreerd handvat voor makkelijk transport. Gelijk aan M2402, maar uitgevoerd met verticale handgreep.
Codice articolo
Makita M2403
Kruis.nl code: 482962
Makita code: M2403
Kruis.nl code: 482962
Makita code: M2403
Bestellen
€ 236.68
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 515 x 280 x 640 mm |
| Aansluitkabel | 2 m |
| Gewicht | 14,5 kg |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 109 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2200 watt |
Metaal afkortzaag kenmerken | |
| Onbelast toerental | 3800 tpm |
| Max. schijfdiameter | 355 mm |






