Makita Lf1000
Uitgerust met overbelastingsbeveiliging. Constante elektronica voor behoud van kracht. Nulspanningsbeveiliging beschermt gebruiker tegen ongewild starten. In vergelijk met concurrentiemodellen relatief licht in gewicht, waardoor gemakkelijker te verplaatsen. Langsgeleider die links en rechts bruikbaar en verstelbaar is. Naast het lichte gewicht ook gemakkelijk te vervoeren door de inklapbare poten. Snel wisselen tussen afkorten en in de lengte zagen. Vloerbevestiging. Afkortgeleider met hoekverstelling.
Codice articolo
Makita Lf1000
Kruis.nl code: 408996
Makita code: LF1000
Kruis.nl code: 408996
Makita code: LF1000
Bestellen
€ 986.98
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Trasporto speciale
Questo articolo viene spedito con un trasporto speciale. Offriamo la consegna solo nei Paesi Bassi.
Spedito gratuitamente
Il costo del trasporto di questo prodotto è di 65.54 euro. Solo trasporto possibile all’interno dei Paesi Bassi.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 660 x 650 x 1220 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 36,0 kg |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 91 dB(A) |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 68 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 50 mm |
| Zaaglengte bij 90° (max) | 155 mm |
| Zaaglengte bij 45° (max) | 140 mm |
| Diameter zaagblad | 260 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Kantelbaar L/R | tot 45 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1650 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Zaagb.hout 260x30x2,4 60T5G, Duw lepel, Langsgeleider compleet, Stofzak "linnen", Materiaalklem verticaal, Verstekgeleider, Stofkap, Beschermkap, Dopsleutel 13mm, Inbussleutel 6,0mm, Afstelhoek

