Makita Ddf484rtj
Vernieuwd model met metalen boorkop. Deze snelle en robuuste boor- en schroefmachine is geschikt voor allround klussen. Met twee functies boren en schroeven en een toerental tot 2000 t/min werk je efficiënt en vlot door. De energiezuinige koolborstelloze BL-motor zorgt voor een constant toerental en een langere gebruiksduur per acculading. Extra duurzaam uitgevoerd met een aluminium tandwielhuis, accubeveiligingen en een betere afdichting tegen stof en vocht. De goede machinebalans en dubbele ledverlichting zorgen voor comfortabel en nauwkeurig werken.
Codice articolo
Makita Ddf484rtj
Kruis.nl code: 117838
Makita code: DDF484RTJ
Kruis.nl code: 117838
Makita code: DDF484RTJ
Bestellen
€ 353.80
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
In magazzino
Ordinato oggi prima delle 15:00, spedito lo stesso giorno. È possibile ritirare immediatamente il prodotto presso il nostro negozio di Rotterdam.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Koppel (laag) | 30 Nm |
| Koppel (hoog) | 54 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 172 x 79 x 261 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC18RC, Accu BL1850B 18V 5,0Ah (2 st), Beschermkap Li-ion batterij (2 st), Draaghaak, Schroefbit Sl-PH2 in Mbox nr2.



