Makita Df032dzj
Uitgerust met 1/4" zeskant aansluiting. Zeer compacte machine, schroeft snel en constant in zijn toerental. Uitgerust met een kwalitatief hoogwaardige koolborstelloze motor voor indrukwekkende prestaties. Twee functies: boren en schroeven. Uitgerust met 2 versnellingen: geschikt voor diverse boren en te boren diameters. Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp en softgrip.
Codice articolo
Makita Df032dzj
Kruis.nl code: 893701
Makita code: DF032DZJ
Kruis.nl code: 893701
Makita code: DF032DZJ
Bestellen
€ 125.09
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Zeskant 1/4'' |
| Max. toerental | 1500 tpm |
| Koppel (laag) | 21 Nm |
| Koppel (hoog) | 35 Nm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 28 mm |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 0,80 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak, Schroefbit PH2x50mm in Mbox nr1.
