Makita Hp333dzj
3 functies: boren, schroeven en klopboren. Met snelspanboorkop van 1 - 10 mm. Praktische compacte en lichte machine, voor lichte en kleine bewerkingen. Uitgerust met 2 mechanische versnellingen; geschikt voor diverse boren en te boren diameters. Uitgerust met motorrem voor optimale controle tijdens schroefwerkzaamheden. Voorzien van ergonomische handgreep voor hoog werkcomfort. Geschikt voor 2,0 Ah en 4,0 Ah accu's met beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en te diep ontladen. Uitgerust met LED-verlichting, om de volgende bevestiging te vinden in slecht verlichte ruimten.
Codice articolo
Makita Hp333dzj
Kruis.nl code: 353831
Makita code: HP333DZJ
Kruis.nl code: 353831
Makita code: HP333DZJ
Bestellen
€ 93.37
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Costi di consegna
Se l’ordine totale supera 244.00 €, la spedizione è gratuita. Al di sotto di questo importo, i costi di spedizione sono 12.81 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,0 tot 10 mm |
| Max. toerental | 1700 tpm |
| Koppel (laag) | 14 Nm |
| Koppel (hoog) | 30 Nm |
| Boren in steen | 8 mm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 21 mm |
| Max. aantal slagen | 25500 per minuut |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 193 x 66 x 212 mm |
| Gewicht | 1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 82 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
leveromvang:
draaghaak
mbox1
mbox inleg
schroefbit



