Makita 5903Rk
De bouwzaag bij uitstek door zijn solide en sterke constructie. Zonder enige twijfel de sterkste 235 mm zaag in zijn klasse! Verstekinstelling tot 45°. Vrijwel directe stilstand van het zaagblad door elektrische motorrem. 900 gram lichter door gebruik van magnesium onderdelen!
Codice articolo
Makita 5903Rk
Kruis.nl code: 711083
Makita code: 5903RK
Kruis.nl code: 711083
Makita code: 5903RK
Bestellen
€ 326.96
Prezzo IVA incl
Prezzo IVA incl
Su ordinazione
Questo articolo è esaurito. Il tempo di consegna è di solito una settimana, ti informeremo se risulta essere diverso.
Spedito gratuitamente
La spedizione è gratuita. Non ci sono costi di spedizione. Basato sulla consegna in Italia.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 400 x 235 x 286 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 6,7 kg |
| Koffer | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 85 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 64 mm |
| Diameter zaagblad | 235 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4500 tpm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2000 watt |
Bijzonderheden
Met kunststof koffer.


