Cirkelzaagblad Aluminium 190X30x2.4 60T
Cirkelzaagbladen bij uitstek geschikt voor aluminium, koper, messing, brons en andere non-ferro metalen. Bovendien geschikt voor Trespa, plastic en kunststoffen. Deze bladen zijn nauwkeurig gespannen voor een vlakker blad en zuivere sneden. TCG vertanding.
Codice articolo
Cirkelzaagblad Aluminium 190X30x2.4 60T
Kruis.nl code: 702620
Makita code: B-09597
Kruis.nl code: 702620
Makita code: B-09597
Offerta speciale temporanea
Questa offerta è valida esclusivamente in combinazione con prodotti selezionati. L’offerta non può essere ordinata separatamente ed è disponibile solo con l’acquisto di un prodotto partecipante.
Kenmerken en specificaties
Cirkelzaagblad kenmerken | |
| Diameter | 190 mm |
| Asgat | 30 mm |
| Aantal tanden | 60 |
| Breedte zaagsnede | 2,4 mm |
| Geschikt voor cirkelzaag | Ja |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Geschikt voor kunststof | Ja |
| Geschikt voor laminaat | Nee |
| Geschikt voor aluminium | Ja |
| Geschikt voor vezelcement | Nee |
| Geschikt voor metaal | Nee |
